ВИГОТОВЛЕННЯ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ

Технології виробництва металлоконструкций не стоять на місці і за останні десятиліття суттєво змінилися. Завдяки сучасному обладнанню виробництво конструкцій із металу стало швидше, якісніше, дешевше.

Ми, як європейська компания, бачимо куди рухається ринок сталевих конструкцій у всьому сучасному світі і прекрасно розуміємо, що без постійного оновлення металообробного обладнання, без удосконалення технологічних процесів, у виробника немає перспектив розвитку.

 

 

Високотехнологічні верстати

Стратегія нашого підприємства націлена на максимальне переозброєння виробництва із застосуванням верстатів з числовим програмним управлінням, оскільки їхні технологічні можливості значно перевершують обладнання під управлінням людини.

Сучасні CAD-системи 3D-моделювання, які використовуються при розробці технічної документації, дозволяють відразу генерувати файли для управлінням верстатами з ЧПУ (CNC) і таким чином практично виключити помилки і розбіжність між документацією і готовим виробом.

Обладнання ЧЗМК

Для сучасного заводу металоконструкцій важливо мати необхідний парк обладнання для будь-якого типу обробки металу – обладнання для різання, свердління або пробивання отворів, обладнання для гнуття листового чи профільного прокату, правильні верстати, верстати для обробки крайок і т.д. У разі відсутності такого обладнання, ці операції в кращому випадку замовляються у підрядників, що призводить і до здорожчання вартості і до збільшення термінів виробництва. А в гіршому випадку такі виробники для економії коштів йдуть шляхом зміни технології виконання робіт або взагалі не проводять таких операцій. Оскільки багато робіт є прихованими, Клієнт може і не підозрювати, що отримав товар не зовсім такої якості, як очікував.

 

У розпорядженні Червоноградського заводу металоконструкцій є все необхідне обладнання для виробництва сталевих конструкцій будь-яких типів і будь-якої складності, зокрема:

 • Машина термічного різання з управлінням CNC —  ESAB ;
 • Машина термічного різання з управлінням CNC —  Koike Sanso Kogyo Co ;
 • Лінія для різання та свердління сортового металопрокату з управлінням CNC —  Ficep ;
 • Лінія для свердління отворів в листовому прокаті з управлінням CNC —  Ficep ;
 • Дробементна машина портального типу для очищення металопрокату —  Schlick ;
 • Дробеструменева камера для очищення готових металоконструкцій перед нанесенням антикорозійного захисту —  Anticorr ;
 • Лінія для зварювання двотаврової балки —  Zaso ;
 • Горизонтальний гідравлічний прес для правлення кривизни сортового прокату і зварних балок;
 • Пробивний прес для пробивання отворів у листовому прокаті —  Peddinghaus ;
 • Ножиці гільйотинні для рубки листа товщиною до 32 мм;
 • Листоправильна машина;
 • Листозгинальне та профілезгинальне обладнання;
 • Зварювальні напівавтомати —  ESAB ,  Lincoln electric ,  Zaso ;
 • Токарні, фрезерні центри для механічної обробки деталей металоконструкцій;
 • Крани мостові, козлові, вантажопідйомністю до 15 тонн;

Виробництво складних металоконструкцій

Потужності Червоноградського заводу металлоконструкций дозволяюсь на сьогоднішній день виготовляти до 400 тонн металевих конструкцій щомісяця. Завод спеціалізується на виготовленні будь-яких типів будівельних та мостових металоконструкцій, а також виробництві нестандартних конструкцій, таких як силоси, бункери, лійки і т.д.

З 2005 року по сьогоднішній день прошло повне технічне переоснащенная заводу, що дозволяє виробляти конструкції високої складності з високою якістю. підприємство укомплектоване металообробним обладнанням найкращих світових виробників — «FICEP» , «ESAB» , «Koike Sanso Kogyo Co» , «SCHLICK» , «Zaso» …

Виробництво металлоконструкций ведеться з дотриманням всіх норм та стандартів, відповідальні працівники підприємства проходять постійне навчання за кордоном, що дозволяє нам виконувати конструкції для найвибагливіших європейських Замовників.