РЕШІТКОВИЙ НАСТИЛ

Червоноградський завод металоконструкцій є єдиним на сьогоднішній день виробником звaрнoгa гратчатого нacтилу на території України, а також єдиним у СНД виробником настілаполного циклу.

Що це означає?

Ми купуємо рулони з листовим металопрокатом і самі проводимо всі подальші операції.

Що це дає замовнику?

  • Висока якість, оскільки відсутні будь-які сторонні виробники;
  • Стислі терміни виготовлення;
  • Можливість виготовлення будь-яких нестандартних настилів;
  • виготовлення в короткі терміни будь-яких аксесуарів до грат – кріплень різних типів, обрамлень і т.д.;
  • Низьку вартість продукції.

На нашому заводі встановлено дві автоматичні лінії з виробництва зварного гратчастого настилу – австрійська EVG і німецька AllGitter. Загальна продуктивність обох ліній – 1000 тонн гратчастого настилу на місяць. Ділянка підготовки обладнаний лінією поздовжнього різання металу від австрійської компанії Andritz і лінією з виробництва крученого прутка. Для виготовлення складних вирізів і отворів в гратчастому настилі використовується портальна система різання з ЧПУ «ESAB Suprarex».

Також Червоноградський завод металоконструкцій самостійно виготовляє боковини для ступенів, перфорований противоскользящий куточок для гратчастого настилу, стандартні кріплення, крюкові кріплення, будь-які типи обрамлення.

Вся продукція нашого підприємства виготовляється згідно європейських норм DIN 24537-1, DIN 24531-1, RAL-GZ 638, гаряче цинкування проводиться згідно ГОСТ 9.307-89, ISO 1461:2009.

Тому замовляючи продукцію у нас Ви отримуєте товар європейської якості за українськими цінами. Підтвердженням високої якості продукції є те, що Червоноградський завод металоконструкцій є незаперечним лідером з постачання решіткового настилу всередині України, практично витіснивши з ринку продукцію європейського виробництва, а також входить до трійки найбільших постачальників настилу на території СНД поряд з німецькими та польськими виробниками.