ТИПИ ОБРАМЛЕННЯ РЕШІТКОВОГО НАСТИЛУ

Торці несучих смуг, можуть бути обрамлені різним способом залежно від місця установки решіткового настилу і його функціональних завдань.

Загальні варіанти обрамлення зварних (ZRN) і пресованих решіткових настилів:

Тип А

Стандартний тип обрамлення. Висота обрамлення рівна висоті несучих смуг. Використовується в більшості випадків.

 

Тип B

Висота обрамлення нижче на 5 мм від висоти несучої смуги. Застосовується у випадку, якщо решітка лягає на опору із закругленими внутрішніми кутами, які можуть перешкоджати поставити решітки в проектне положення.

 

Тип C

“Високе” обрамлення. Широко застосовується при укладанні настилів на промислових об’єктах. Цей вид обрамлення захищає від падіння вниз інструменту через краї майданчика а також від зісковзування ноги людини в технологічні отвори. Залежно від конкретних особливостей майданчика, висота обрамлення може досягати до 200 мм.

 

 

Тип D

Смуга обрамлення випущена вниз. Застосовується у разі, якщо необхідно підняти рівень настилу над опорними конструкціями, наприклад, при перекритті каналів щоб вирівняти рівень настилу із загальним рівнем підлоги.

Спеціальні варіанти обрамлення для пресованого решіткового настилу:

Окрім обумовлених вище типів обрамлення, для пресованого решіткового настилу застосовується також обрамлення усіх сторін решітки Т-образым профілем, який надає решітці естетичніший і закінчений вигляд.

Широко застосовується в настилах для вхідних груп супермаркетів, для перекриття дренажних каналів поверхневого водовідведення та інших цілей.

 

 

Обрамлення для стелажних решіток:

Решітковий настил, що використовується як покриття стелажів – може мати спеціальні типи обрамлення.

 

Обрамлення торців решітки кутником, який і є опорною частиною настилу. Найпопулярніший варіант для стелажних систем завдяки легкості виконання, і відповідно доступною ціною. Застосовується як для зварних так і для пресованих решіток.

 

 

 

 

 

 

 

Варіант обрамлення високою смугою по контуру решітки з відповідними прорізами під несучі балки стелажу. Також застосовується як для зварних так і для пресованих решіток.