ПРЕСОВАНИЙ РЕШІТКОВИЙ НАСТИЛ

Пресований решітковий настил – тип решіткового настилу, основу якого складають несучі смуги, пов’язані між собою поперечними смугами меншого перерізу. На відміну від зварного решіткового настилу, в місцях перетину полоси не зварюються, а решітка тримається разом за рахунок запресовування поперечних смуг в спеціально підготовлені пази в несучих смугах.


Як показав досвід, пресований решітковий настил добре зарекомендував себе насамперед у місцях з підвищеними вимогами до естетичних властивостей решітки – паркани і огорожі, вхідні групи, брудоочисні решітки  на вхідних групах ТРЦ …

Завдяки технології виготовлення пресований решітковий настил виготовляється з дуже широкою гамою комірок для різних варіантів використання – від 11х11 мм до 99х99 мм.

Решітка з коміркою 11 мм, наприклад, широко використовується в місцях великого скупчення людей, таких як гіпермаркети або торгово-розважальні центри, для запобігання застрягання каблуків жіночого взуття між смугами.

Решітка з максимальною коміркою використовується, зокрема, для виготовлення огорож та парканів або облаштування стелажних систем із зберіганням неважких матеріалів, оскільки головна перевага такої решітки – легкість, і відповідно, доступна ціна.