СПОСОБИ КРІПЛЕННЯ

 

Однією з важливих переваг решіткового настилу є простота та універсальність кріплення практично до всіх видів опорних конструкцій. Легкість кріплення полягає в тому, що для монтажу настилу не потрібно використовувати зварювання, а всі типи кріплення використовують принцип болтового з’єднання. Усі кріплення, представлені в даному каталозі, виготовляються Червоноградським заводом металоконструкцій. У разі замовлення стандартних позицій вони завжди є на складі у необмеженій кількості. Постачання кріплень може відбуватися як комплектами, так і окремими елементами.

У стандартному виконанні всі елементи кріплень поставляються гарячеоцинкованими для максимального терміну служби без ураження корозією, але за бажанням замовника можуть також поставлятися з покриттям гальванічним цинкуванням (кращий декоративний вигляд, але поганий антикорозійний захист) або взагалі без антикорозійного захисту

При розробці монтажних схем для укладання решіткового настилу наші фахівці підбирають необхідні в кожному випадку види кріплень та складають специфікацію кріплень, яка є невід’ємною частиною монтажної схеми. Також, за бажанням замовника, на креслення можуть бути нанесені місця встановлення кріплень. Таким чином, у разі замовлення решіткового настилу, клієнт може бути впевнений у тому, що комплектація решіток кріпленням буде на 100% відповідати технічному завданню.

Типи кріпленнь

Стандартне кріплення – найбільш універсальний тип кріплення, який застосовується у всіх випадках, коли є полиця, до якої можна притиснути решітку. Придатний для кріплення до тавру, двотавру, швелера, кутника…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ще однією безперечною перевагою такого кріплення є те, що верхня частина виступає над гратами не більше ніж на 1-2 мм, що позитивно позначається на безпеці експлуатації, оскільки не провокує спотикання при ходьбі по решітках.

Гакове кріплення – тип кріплення, який використовується у випадках, коли на опорній конструкції немає полиці для притиску решітки.

Це може бути:

– профільна труба квадратного або прямокутного перерізу,
– швелер, якщо він встановлений стінкою у бік решітки,
– Кутник, якщо він також встановлений стінкою у бік решітки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зверніть увагу – 
Гак виробляється як типових розмірів для популярних видів профілю, так і будь-яких інших нестандартних розмірів за бажанням замовника.

Для всіх типів кріплень діє одне правило. Їхня кількість розраховується з принципу — 4 шт./м2, але не менше 4 шт. на 1 решітку.

Затискач для з’єднання решіток – тип кріплення для з’єднання двох сусідніх решіток. Даний тип кріплення не з’єднує решітки з несучою конструкцією, а лише поєднує решітки між собою, перетворюючи настил в одне ціле і таким чином дозволяє запобігти зісковзування решіток з несучих конструкцій. А найголовніше — нівелює можливі перепади між сусідніми гратами у разі, якщо на одну з них діє велике навантаження, а на сусіднє — ні.

Кріплення сходинок

Кріплення сходів до косоур здійснюється за допомогою звичайних болтів. У стандартному виконанні постачаються гарячеоцинковані болти М8 х 35. За бажанням замовника щаблі можуть комплектуватися чорними металовиробами або з покриттям методом гальванічного цинкування.